Doktorumuz

DT. Filiz Kahveci 

Diş Hekimi

1993-1998 yılı Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Meslek yaşamına Cosmodent Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi’nde diş hekimi olarak çalışmaya başladı. Nobel Biocare implantlarının yurt içi ve yurt dışı eğitim aktiviteleri sorumlusu olarak yerli ve yabancı diş hekimlerine kurslar düzenledi.

2005 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hastane Yönetimi Programı’na katılarak sertifika aldı. 2008 yılında çalışma yaşamına eğitim için ara vererek Belçika Katholieke University of Leuven’de uluslararası dergilerde yayımlanan bilimsel bir çalışmaya katıldı ancak doktorayı yarıda bırakarak Türkiye’ye döndü ve Gülümse Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’ni kurdu.

2009 yılında New York University College of Dentistry’de “İmplantoloji ve Estetik alanda ilerlemeler” ve “Amerikan Diş Hekimliği’nde Güncel Yaklaşımlar” adlı eğitim programlarına katıldı.

Kongrelerde yaptığı implant alanındaki sözlü sunum ve posterlerin yanı sıra Quintessence yayınlarından yayımlanan Patrick Pallacci’nin yazdığı “İmplant Diş Hekimliğinde Estetik” adlı bir kitap çevirisi bulunmaktadır.

Halen Osseointegrasyon Akademisi Derneği (OSSEDER), Avrupa Osseointegrasyon Akademisi (EAO) ve Türk Oral İmplantoloji Derneği (TOİD) üyesidir.

 

TEDAVİ İÇİN ZİYARET ET

En iyi uzmanlarımız size yardım etmek için bekliyor. Bizimle iletişime geç!


İLETİŞİM